site stats

Férfi kézilabda vb 2021 magyarország

Tīmeklis2024. gada 27. janv. · Magyarország végül az ötödik helyen végzett a világbajnokságon. Világbajnoki negyeddöntő Franciaország-Magyarország 35-32 (12-14, 30-30, 32-31), hosszabbítás után Gíza, zárt kapuk mögött, v.: García, Marín (spanyolok) lövések/gólok: 56/35, illetve 50/32 gólok hétméteresből: 5/4, illetve 3/2 … Tīmeklis2024. gada 17. janv. · magyarország uruguay Férfi kézilabda-vb - Magyarország válogatottja 44 gólt dobott Uruguay ellen Infostart / MTI 2024. január 17. 22:00 Újabb cikkünk a témában: Kézi-vb: Ancsin Gábor 120 százalékot ígér a németek ellen A magyarok gólrekorddal győzték le Uruguayt.

Katasztrofális vereséget szenvedett a kéziválogatott a dánok elleni vb …

Tīmeklis2024. gada 28. janv. · A 35-32-es vereség fájó, de ha kimondjuk azt, hogy a világbajnokságon ötödik helyen végzett Magyarország, az fantasztikus. Mert ez … Tīmeklis2024. gada 4. janv. · Férfi kézilabda-világbajnokság, Egyiptom. Január 16–17.: Gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Heerenveen. Január 19–22.: Női kosárlabda Euroliga, a Sopron Basket csoporttornája, Bourges. Január 19–22.: Női kosárlabda Európa Kupa-csoporttorna, Győr. Január 19–24.: Női vízilabda olimpiai … how to make an apple id on pc https://mission-complete.org

Férfi kézilabda-vb: Németország–Magyarország - NSO

TīmeklisA(z) VB 2024 eredményei mellett több mint 100 kézilabda versenysorozat eredményeit követheted a világ számos országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az … TīmeklisKézilabda: VB 2024 élőben - eredmények, meccsek, tabellák - Livesport.com Kézilabda Világ VB 2024 Összegzés Eredmények Meccsek Tabella Archívum … Tīmeklis2024. gada 23. janv. · 24. 01:09. Ötödik mérkőzését is megnyerte az egyiptomi kézilabda-világbajnokságon a magyar férfi válogatott, amely 30-26-ra verte a … how to make an apple id account

Kézilabda-vb középdöntő: Svédország-Magyarország 24.hu

Category:"Magyarország más kaliber lesz" – csúcsrangadóra készülnek a …

Tags:Férfi kézilabda vb 2021 magyarország

Kézilabda M4 Sport

Tīmeklis2024. gada 17. janv. · A magyar válogatott – amelynek célja a legjobb hét közé kerülés – szerdán 20.30-tól az Európa-bajnok, legutóbb vb-ezüstérmes Svédországgal, pénteken 18 órától Brazíliával, vasárnap 15.30-tól pedig a Zöld-foki Köztársasággal találkozik Göteborgban. A középdöntő-csoportok első két helyezettje jut a …

Did you know?

Tīmeklis2024. gada 25. janv. · FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG JANUÁR 27., PÉNTEK AZ 5–8. HELYÉRT 1. FORDULÓ 15.30: Németország–Egyiptom 18.00: Norvégia–MAGYARORSZÁG ELŐDÖNTŐ 18.00: Spanyolország–Dánia 21.00: Franciaország–Svédország VASÁRNAP, JANUÁR 29. HELYOSZTÓK (Stockholm) … A magyar férfi kézilabda-válogatott Magyarország nemzeti férfi kézilabda-válogatottja, amelyet a Magyar Kézilabda Szövetség irányít. A csapat legjobb eredménye világbajnokságon a második hely, Európa-bajnokságon a középdöntő, olimpián pedig a negyedik hely. Ezidáig nyolc alkalommal jutott ki a válogatott olimpiai tornákra. Legutóbb 2012-ben, akkor a negyedik helyen végeztek.

Tīmeklismagyar kézilabda szövetség 1087 budapest, Könyves kálmán körút 76. 6. emelet Módusz-irodaház Telefon: 06-1-435-4200 E-mail: [email protected] TīmeklisKézilabda Világ VB 2024 Összegzés Eredmények Meccsek Tabella Archívum Döntő torna Selejtező Csoportkör Főcsoport Alsóház Play Off 5-8. hely 25-32. hely Segítség: Böngészd a (z) VB 2024 tabelláit, a hazai/vendégtabellákat, a formatabellákat (a legutóbbi öt meccs eredményeivel), a (z) VB 2024 állását.

Tīmeklis2024. gada 2. dec. · Szenvedős első félidő után a másodikban legyűrte a szlovákokat a női kézicsapat. 2024. 12. 02. 20:14FRISSÍTVE: 2024. 12. 02. 22:50. A magyar női kézilabda-válogatott 35-29-re legyőzte csütörtökön a szlovák csapatot a spanyolországi világbajnokság csoportkörének első fordulójában. A magyarok 18 fős keretéből ... Tīmeklis2024. gada 17. janv. · magyarország uruguay Férfi kézilabda-vb - Magyarország válogatottja 44 gólt dobott Uruguay ellen Infostart / MTI 2024. január 17. 22:00 …

Tīmeklis2024. gada 19. janv. · Férfi kézilabda-világbajnokság, A-csoport, 3. forduló: Magyarország-Németország 29-28 (15-14) Gíza, zárt kapuk mögött, v.: Gubica, Milosevic (horvátok) lövések/gólok: 38/29, illetve 42/28 gólok hétméteresből: 4/3, illetve 4/4 kiállítások: 14, illetve 14 perc

TīmeklisA Telekom Veszprém 49-et rámolt be a városi riválisnak a férfi kézilabda NB I-ben Rangadónak indult, kiütés lett a vége: a Győr simán nyert az FTC ellen a női kézi NB I-ben, s nagy lépést tett a bajnoki cím felé 1 / 2 Nowitzki, Parker és Gasol is bekerül a kosárlabda Hírességek Csarnokába Magyar bronz a korosztályos vívó … how to make an apple id on ipadTīmeklis2024. gada 27. janv. · FÉRFI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM NEGYEDDÖNTŐ FRANCIAORSZÁG–MAGYARORSZÁG 35–32 (12–14, 30–30, … joyson safety systems brownsville texasTīmeklis2024. gada 27. janv. · Az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda-világbajnokság szerdán már a negyeddöntőkkel folytatódott. ... hogy korrigálja a legutóbbi 2024-es vb-n elért hatodik helyezését ... joys of womanhood